news-sosnowiec.pl

Już niedługo dzień premiery nowego PS5

Już niedługo dzień premiery nowego PS5

22.09.2020, 14:26

Jeszcze w zeszłym roku były obietnice, że w aktualnym roku Sony pokaże nam swoją świeżą produkcję, czyli PS5. Prawdą jest, że wśród graczy dalej dobrze znana jest poprzednia wersja konsoli oraz nie wygląda na to, aby zainteresowanie nią mogło osłabnąć. Jednakże Sony zdecydowało się na zaprojektowanie konsoli nowej generacji, przez co konsumenci oczekują jej niecierpliwie.

Nowe technologie w konsolach PlayStation 5

Japońska marka Sony wielokrotnie udowodniła, że bywa pionierem na rynku oraz potrafi zaskoczyć graczy. PlayStation4 postawiła wysoką poprzeczkę konkurencji - to wszystko przez zupełnie innowacyjną jakość, której poprzednio nie posiadała inna firma. Wysoce wyczulone kontrolery, gierki nowej generacji, efekty graficzne - fani oczywiście byli w stanie docenić te opisane elementy i dzięki temu teraz PlayStation4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą wszech czasów.

Rzecz jasna nie obyło się bez początkowych problemów - Sony chciało podważyć wszystkie granice technologiczne (co finalnie udało im się), jednak dzień premiery oraz przedpremierowe pokazy PlayStation 4 wzbudziły sprzeczne emocje. Graczom, obeznanym ze starszą konsolą PS3, nie do końca pasowały na przykład kontrolery, które na starcie wydawało się, że będą niezwykle nieforemne. Ostatecznie DualShocki mają trochę alternatywną formę, lecz kłopotem został premierowy model PS4. PlayStation4 miała kłopoty z grzaniem się, urządzenie było w stanie również samodzielnie resetować się.

Aczkolwiek po pewnym czasie oraz poprawach wrzucanych na bieżąco, wyszło na jaw, że mimo wszystko firma Sony podąża w dobrą stronę, a zaprezentowana konsola do gier otrzymała miano szlagierowej. Rzecz jasna nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które wiele osób wspomina naprawdę sentymentalnie.

PS5 - jak zaprezentuje się na tle poprzednich?

Na pewno niejeden człowiek czy amator technologicznych ciekawostek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się najświeższej konsoli. Sony potwierdziło, że gierki znane z PlayStation4 zadziałają na nowszej konsoli (jednakże nie podziała na odwrót, co licznym osobom się nie spodobało). Pojawiają się już teraz pierwsze informacje o problemach z zamówieniami przedpremierowymi - rzekomo japońska firma nie wyrabia się z taśmą produkcyjną, aczkolwiek nie wiemy, czy nie są to aby tylko złośliwe plotki. W Internecie ukazują się się kolejne informacje też o tym, że PlayStation 5 posiada rzekomo kłopoty z obrazem 4k. Aczkolwiek i tutaj nie wiemy, co jest rzeczywiste. Wszystko się okaże podczas premierowego ukazania się konsoli, to jest 19 listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij