news-sosnowiec.pl

Triumfator Ligi Mistrzów bez większych problemów ogrywa FC Augsburg. Imponujący pokaz umiejętności kapitana naszej kadry!

Triumfator Ligi Mistrzów bez większych problemów ogrywa FC Augsburg. Imponujący pokaz umiejętności kapitana naszej kadry!

28.01.2021, 12:28

Kapitan reprezentacji Polski jest fantastycznym graczem i sympatycy piłkarskich zmagań w naszym kraju od wielu lat zdają sobie sprawę z tego. Najskuteczniejszy gracz Bayernu, a więc mistrza Niemiec w każdym meczu pokazuje, że jest na ten moment najwybitniejszym graczem w Europie. Mało kogo dziwi więc to, iż znowu poprowadził swoją drużynę do wygranej w rozgrywkach ligi niemieckiej. W środę wieczór przeciwnikiem Bayernu była drużyna FC Augsburg. W jedenastce tego zespołu gra Gikiewicz Rafał, który gra na pozycji broniącego.| Na pozycji bramkarza w barwach tego zespołu występuje Gikiewicz. Wyłącznie jednego gola mieli szansę podziwiać sympatycy w tym starciu. Strzelcem gola, która przypieczętowała pełną pulę punktów Bayernowi Monachium był nie kto inny tylko kapitan naszej kadry, który pewnym uderzeniem egzekwował jedenastkę w 13. minucie meczu. Powinniśmy mieć świadomość tego, że zwycięstwo Bayernu być mogło wyższe, lecz dobry pojedynek zagrał Gikiewicz Rafał, który miał dużo istotnych obron. Zwycięstwo w tym meczu dała szansę drużynie Bayernu Monachium utrwalić się na pozycji lidera w klasyfikacji Bundesligi. Po 66. minutach ściągnięty został Lewandowski, ponieważ doznał urazu.

W kilku ostatnich spotkaniach mistrz Niemiec całkowicie nie przypominał ekipy, która w zeszłym sezonie wygrywała wszystkie pucharowe rozgrywki na kontynencie europejskim. Od samego początku tego starcia mieliśmy okazję przyuważyć, iż mistrz Bundesligi chce pokazać się z najlepszej strony. Zawodnicy Flicka Hansiego weszli w ten pojedynek niezwykle odważnie i szybko byli w stanie strzelić trafienie. Należy zwrócić uwagę na to, iż to nie był idealny mecz ze strony zespołu triumfatora Ligi Mistrzów. Mimo tego, że rywal Bayernu nie konstruował zbyt wielu niebezpiecznych okazji to Bayern Monachium nie potrafił zdobyć więcej bramek. W tym przypadku należy wyrazić uznanie dla Gikiewicza Rafała, który w tym starciu zaprezentował się fenomenalnie. Produktywność była największym problemem mistrza ligi niemieckiej. Zawodnicy mistrza Niemiec wykonali na bramkę bronioną przez bramkarza z Polski mnóstwo strzałów, jednak zdołali strzelić jedynie jednego gola. Triumf umożliwił mistrzowi Niemiec umocnić się na pierwszej pozycji w tabeli ligi niemieckiej. Rozgrywka o mistrzostwo krajowo zapowiada się bardzo ciekawie. Bez wątpienia końcowe rozstrzygnięcie nie nadejdzie tak szybko, jak w zeszłych latach, kiedy mistrz Niemiec deklasował drużyny przeciwne.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij