news-sosnowiec.pl

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

25.09.2020, 12:52

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz rozpoznawalne jury, które gromadzi przed ekranami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W odcinkach gościnnie zawita kilka cenionych i znanych w przestrzeni modowej osób, jak na przykład redaktorki pism, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

W tym sezonie o miano Top Model starać się będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Złoty bilet jury przyznaje tej osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem lub modelką, dzięki czemu ten uczestnik automatycznie dostaje się do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to głos użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest główne założenie Top Model?

Top Model oferuje możliwości rozwoju oraz zaistnienia w świecie modelingu, dlatego też co edycję na zgłoszenie decyduje się dużo chętnych. W każdym odcinku uczestnicy wykonują różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto zostanie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł walczy wiele ciekawych osób, w związku z tym zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij