news-sosnowiec.pl

Zwycięstwo The Blues z Brighton.

14.09.2020, 15:45

Gracze Chelsea fenomenalnie zaczęli kolejny sezon rywalizacji w lidze angielskiej. Dla kilku zawodników był to pierwszy mecz w koszulce The Blues. Wielu sympatyków tego zespołu czekało, aby widzieć świeżych graczy ekipy w w trakcie spotkania. Należy podkreślić, że pokazali się z bardzo dobrej strony. Z pewnością jest to bardzo dobra informacja dla Franka Lamparda. W tym momencie trener The Blues ma do wyboru sporą ilość fantastycznych graczy.

W poprzednich latach w angielskiej Premier League Chelsea FC nie radziła sobie dostatecznie dobrze. Fani tego zespołu pragną poprawy rezultatów. Mnóstwo sympatyków piłki nożnej wyczekiwało na pierwsze minuty graczy ściągniętych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w roku ambitne cele,jeśli chodzi o rezultaty. Sympatycy Chelsea Londyn liczą, że ich drużyna z przytupem zainaugurują w kolejny w sobotę sezon angielskiej ligi.

Świetna dyspozycja drużyny Lamparda w całym spotkaniu z zespołem Brighton

Pierwsza odsłona pojedynku dała fanom obu ekip wiele pozytywnych emocji. Zawodnicy tworzyli dużą ilość sytuacji podbramkowych. W pierwszej odsłonie tego starcia fani obu drużyn oglądali wyłącznie jedną bramkę. Futbolówkę do bramki wpakował Jorginho. Arbiter podyktował karnego po faulu Ryana na Timo Wernerze. Do przerwy rezultat się nie zmienił. W następnej połowie rywal Chelsea FC musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Sympatycy wierzyli na dużo więcej bramek i strzałów swoich graczy. W drugiej połowie meczu padło już więcej goli. W tym aspekcie dokładniejsza była drużyna Chelsea. Początek drugiej połowy był niezwykle fascynujący. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry rezultat Chelsea Londyn był więc zagrożony. Gracze The Blues wiedzieli, że fanów Chelsea Londyn interesuje tylko zwycięstwo.

Po golu dla ekipy Brighton piłkarze Chelsea FC wystartowali do ataku pod polem karnym przeciwników. Parę chwil później drużyna Lamparda znów wyszła na prowadzenie w tym pojedynku. Strzelili dwie bramki. Finalny rezultat tego starcia to 3:1 na korzyść Londyńczyków. To bez wątpienia bardzo dobry początek sezonu dla drużyny Chelsea.