news-sosnowiec.pl

Fantastyczne emocje w ostatnich piętnastu minutach batalii z angielską piłkarską reprezentacją! Damian Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty bohaterem piłkarskich sympatyków z Polski!

Fantastyczne emocje w ostatnich piętnastu minutach batalii z angielską piłkarską reprezentacją! Damian Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty bohaterem piłkarskich sympatyków z Polski!

10.09.2021, 10:09

Od dłuższego czasu jesteśmy świadomi faktu, że polska reprezentacja grająca w spotkaniach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niezwykle trudna do pokonania. Tracimy gole na tym placu gry faktycznie bardzo rzadko i trzeba być świadomym tego, że spora zasługa w tym piłkarskich wielbicieli z Polski. W przypadku, gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego miejsca zawodnicy naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskich mistrzostw świata podopieczni trenera Paulo Sousy prezentują się do tej chwili nieźle, ale ich forma jest daleka od ideału. W środowy wieczór polskich reprezentantów czekał bardzo ciężki test, jakim był na pewno pojedynek z reprezentacją piłkarską Anglii. Każdy fan piłkarski z Polski jest świadomy tego, jak ciężkim oponentem w dziejach meczów polskiej kadry narodowej są angielscy piłkarze. Nie było miejsca na zawahanie w sytuacji jak ta, gdyż niesamowicie ważne było zgarnięcie jak największej ilości oczek.

Przed tym pojedynkiem polska drużyna narodowa była od samego początku skazana na porażkę. Bez cienia wątpliwości należy rozumieć to, iż piłkarze Polski z reguły naprawdę mocno się mobilizują na mecze z dużo potężniejszymi. Dokładnie tak samo było w tej sytuacji i trzeba zaznaczyć, przez bardzo długi czas można było nawet pomyśleć, że reprezentacja piłkarska Polski mogłaby walczyć o 3 punkty z Anglikami. dla piłkarskiej polskiej reprezentacji to okazało się bardzo trudne spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości należy ich chwalić za rywalizację do ostatnich minut. Wydawało się, że to może być koniec marzeń o dobrym rezultacie, w sytuacji, gdy bramkę w minucie osiemdziesiątej strzelił Harry Kane. Reprezentacja piłkarska Polski ostatecznie nie miała w planach poddać się i do ostatnich minut tego pojedynku szukała możliwości na strzelenie bramki. Zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański w dodatkowym czasie spotkania, który zarządził sędzia zdobył bramkę na wagę rezultatu remisowego. Bez wątpienia była to przyjemna chwila w przypadku tego polskiego zawodnika. Narodowa drużyna Polski na koniec dała radę wywalczyć rezultat remisowy na warszawskim stadionie podczas spotkania z Anglikami i za sprawą tego w dalszym ciągu ma wielkie szanse na awans do katarskiego mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij