news-sosnowiec.pl

Klęska polskiej drużyny z Czechami w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska polskiej drużyny z Czechami w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

23.06.2023, 11:39

Doskonałe spotkanie czeskiego zespołu narodowego - porażka polskiej drużyny w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny narodowej Polski były średnio udane. Polscy reprezentanci rzecz jasna zdołali awansować do fazy pucharowej, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy fani z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na stanowisku selekcjonera. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem piłkarskiej reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była kadra Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, by zatriumfować.

Nastroje w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Zespół narodowy Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach starcia. Zarówno dla kibiców zebranych na stadionie w Pradze, jak i zawodników to był wielki szok. Piłkarze drużyny narodowej Czech od początku wyglądali o wiele lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. Polska reprezentacja w drugiej części starcia prezentowała się nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli gola numer trzy. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta Jan. Piłkarze narodowej kadry Polski dali radę strzelić tylko jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu kadry polskiej był tragiczny i warto to przyznać. Na pewno nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. Reprezentacja Polski będzie się mierzyć z drużyną Albanii w drugim spotkaniu eliminacji. W tym pojedynku polska reprezentacja piłkarska musi zatriumfować.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij