news-sosnowiec.pl

Messi przestał być reprezentantem FC Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych napastników w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG!

Messi przestał być reprezentantem FC Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych napastników w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG!

23.08.2021, 15:54

Z całą pewnością transferowe roszady piłkarskich klubów podczas przerwy między ligowymi rozgrywkami robią wrażenie. Lecz to, co mieliśmy szansę obejrzeć podczas letniego okienka transferowego zaskoczyło bardzo dużo wielbicieli piłki nożnej. Większość piłkarskich kibiców była przekonana, że Leo Messi zostanie piłkarzem Barcelony do końca swojej przygody z futbolem. Jednak pochodząca z Hiszpanii drużyna ma finansowe problemy i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, musiał znaleźć nowy zespół. wicemistrz Ligue 1 jest zespołem, który zdecydował się zatrudnić skrzydłowego argentyńskiej kadry. intrygującą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcelony zatwierdził zaoferował zawodnikowi z Argentyny klub z Ligue 1. Należy podkreślić to, iż to z całą pewnością przełomowy moment w dziejach europejskiej nożnej piłki. Piłkarscy sympatycy od dziś będą mogli oglądać grę Leo Messiego na stadionach we Francji. Zapewne naprawdę dużo osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób piłkarz z Argentyny poradzi sobie w nowym klubie. Lionel Messi tworzył będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian i Neymar, co może dać wicemistrzowi Francji ogromną liczbę pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij