news-sosnowiec.pl

Mistrzowie polskich rozgrywek zwyciężyli czeską Slavię Praga i będą grać w Lidze Europejskiej! Legia dostała się do fazy grupowej Europe League!

Mistrzowie polskich rozgrywek zwyciężyli czeską Slavię Praga i będą grać w Lidze Europejskiej! Legia dostała się do fazy grupowej Europe League!

29.08.2021, 08:31

W naszym kraju fani futbolu rzadko mają powody do radości. Trzeba wiedzieć o tym, że poziom polskich drużyn piłkarskich w porównaniu czołówki europejskiej prezentuje się dość słabo. Jednak sukces klubów z PKO Ekstraklasy w rozgrywkach europejskich gwarantuje piłkarskim kibicom w naszym kraju mnóstwo przyjemnych doznań. Dostanie się Legii z Warszawy do rozgrywek grupowych Ligi Europejskiej to duży wyczyn dla futbolu w naszym kraju i to nie ulega wątpliwości. Po naprawdę trudnym meczu mistrzowie polskiej Ekstraklasy zwyciężyli Slavię Praga rezultatem dwa do jednego i takim sposobem będą rywalizować w Lidze Europejskiej jesienią. To starcie gracze selekcjonera Michniewicza dali radę wygrać chociaż mieli niekorzystny wynik po pierwszych 45. min. Jednak druga połówka była o wiele lepsza dla graczy Legii z Warszawy i w ostatecznym rozrachunku to oni mogą świętować z powodu zapewnienia sobie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europy. Wicemistrz polskich rozgrywek natomiast pożegnał się z pucharami europejskimi, gdyż niestety przegrał rewanżowe starcie z Gent rezultatem zero do trzech.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij