news-sosnowiec.pl

Nadchodzi najnowszy system uwierzytelniający na platformie Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi stanie się znacznie trudniejsze!

Nadchodzi najnowszy system uwierzytelniający na platformie Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi stanie się znacznie trudniejsze!

09.06.2021, 13:21

Zwolennicy filmowych produkcji oraz odcinkowych produkcji mogą stać się znacznie bardziej niespokojni, gdyż ze świata Internetu napływają nieprzyjemne wieści. Rozpoznawana pod nazwą Netflix platforma internetowa z VOD myśli o tym żeby wstrzymać swoim płatnikom podzielność kont. Dotychczas była to niesamowicie komfortowa i naprawdę popularna funkcjonalność. Dużo użytkowników płaci za tylko jeden rachunek i mogą oni mieszkać w zróżnicowanych miejscach na świecie. Strona internetowa VOD Netflix finalnie nie zapowiedziała absolutnego zakazania kont współdzielenia, ale zadecydowała uszykować pewne ograniczenie. Strona internetowa z VOD Netflix ma w planach zatrzymać kont współdzielenie klientom, którzy nie gromadzą się w tym samym domu. Będzie widnieć powiadomienie na ekranach telewizorów, które na calu ma wymusić na konsumencie uwierzytelnienie tego, iż jest właścicielem. Gigant wśród serwisów internetowych VOD ma w planach wysłać weryfikacyjny ciąg liczb na dany adres albo numer telefonu. W takim przypadku płatnicy konta muszą zrozumieć to, iż wystąpią przeobrażania w używaniu z internetowego serwisu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij