news-sosnowiec.pl

Reprezentacja Czech pokonuje reprezentację narodową Polski w inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Reprezentacja Czech pokonuje reprezentację narodową Polski w inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 12:27

W pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 reprezentacja narodowa Czech pokonuje Polskę!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiego zespołu nie był za bardzo udany. Rzecz jasna nasi piłkarze dali radę awansować do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, iż potrzebna jest zmiana na pozycji trenera. Między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym szkoleniowcem polskiej narodowej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w reprezentacji Polski były dobre, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach meczu narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. To był gigantyczny szok zarówno dla zawodników, jak i fanów zebranych na trybunach w Pradze. Od pierwszego gwizdka gracze kadry narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Polska narodowa kadra prezentowała się trochę lepiej w drugiej części tego spotkania, jednak to czescy piłkarze strzelili gola numer trzy. Kuchta był strzelcem gola numer 3 w 64. minucie tego spotkania. Polscy zawodnicy próbowali nadrobić straty, ale dali radę zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu zespołu narodowego Polski był tragiczny i trzeba to podkreślić. Na pewno nie w ten sposób debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. W drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań polska kadra narodowa zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. Bez najmniejszych wątpliwości w tym meczu polska reprezentacja musi zwyciężyć.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij