news-sosnowiec.pl

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 12:02

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko stało się niebywale głośno i nadal jest to jeden z wiodących tematów wśród różnorodnych tabloidów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety oraz reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest niezwykle zróżnicowane, w zależności od . Brytyjskie media podkreślają, iż jeśli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją okazję. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także temat myśli samobójczych Meghan a także tego, iż książe nie widział wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę profesjonalistów omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując przy tym Oprah brak obiektywizmu a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym a także Meghan został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio w przybliżeniu milion widzów. Stacja była wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Ze względu na szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Niewątpliwie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij