news-sosnowiec.pl

Świetne starcie i strata punktów mistrza ekstraklasy angielskiej w hicie kolejki! Tottenham Londyn pokonuje City po trafieniu w ostatnich minutach!

Świetne starcie i strata punktów mistrza ekstraklasy angielskiej w hicie kolejki! Tottenham Londyn pokonuje City po trafieniu w ostatnich minutach!

20.02.2022, 08:57

Mnóstwo futbolowych sympatyków na całym świecie uważa, że liga angielska jest obecnie najwybitniejszą ligą piłkarską na całym świecie. Angielska Liga od wielu lat dbała o własną renomę, a doskonałym tego dowodem są wyniki sprzedaży, które te zmagania osiągają co tydzień. Kluby piłkarskie z angielskich rozgrywek niemalże w każdym sezonie bardzo dobrze wyglądają w Champions League i trzeba o tym pamiętać. Bardzo dobrym tego dowodem jest choćby to, że panującym aktualnie triumfatorem rozgrywek Ligi Mistrzów jest londyńska Chelsea, czyli klub z angielskiej ligi. Chęć na triumf w tych najistotniejszych pucharowych rozgrywkach ma także City i do tego nie ma wątpliwości. Piłkarze Manchesteru City w poprzednim roku dotarli do finału Ligi Mistrzów, ale wtedy zmuszeni byli uznać skuteczność zespołu prowadzonego przez Tuchela. Dla szkoleniowca mistrza ligi angielskiej Pepa Guardioli, który w tym sezonie wzniesie się na wyżyny, żeby zwyciężyć wymarzone trofeum europejskie to był na pewno duży policzek.

Mistrz Premier League jest na perfekcyjnej drodze, aby uprościć sobie drogę po trofeum Champions League i trzeba wziąć to pod uwagę. W ligowych rozgrywkach wypracowali sobie solidną przewagę nad pozostałymi klubami, co umożliwi im bardziej skoncentrować się na rozgrywkach europejskich. gracze mistrza Anglii toczyli bój Tottenhamem Hotspur w sobotnie popołudnie i bez żadnych wątpliwości nie oczekiwali tak trudnego spotkania. Mocno ruszyła do ataku od początku spotkania ruszyła ekipa Tottenhamu FC, czego wynikiem było trafienie już w 4 minucie pojedynku. gracze mistrza Anglii byli zmuszeni ruszyć do odrabiania strat. Kibice piłki nożnej z Manchesteru bez żadnych wątpliwości uradowali się, w sytuacji, gdy piłkę do siatki w trzydziestej szóstej minucie wpakował Ikay Guendogan doprowadzając tym samym do remisu. Do głosu w drugiej odsłonie tego meczu doszli znowu doszli piłkarze Tottenhamu Londyn, którzy z pomocą Harryego Kane'a wrócili na prowadzenie. Wyglądało na to, iż ten mecz zakończy się trzema punktami dla Tottenhamu Londyn, ale w 92 minucie z rzutu karnego strzelił Riyad Mahrez. W ostatniej minucie sędzia spotkania wskazał na jedenastkę dla Tottenhamu Londyn. Jedenastkę na trafienie zamienił Kane, który w ten sposób dał komplet punktów dla Tottenhamu Londyn.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij