news-sosnowiec.pl

W kolejnym tygodniu rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w meczu polskiej kadry z drużyną Rosji.

W kolejnym tygodniu rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w meczu polskiej kadry z drużyną Rosji.

10.06.2021, 15:06

Piłka nożna to na pewno oglądana najliczniej sportowa dyscyplina w Polsce. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać to, iż wielu fanów piłkarskich oczekuje na nadchodzące Euro 2020. Reprezentacja naszego narodu zagra na nich i pojedynkować się będzie w grupowych bataliach z drużyną Hiszpanii, kadrą Słowacji oraz Szwecją. Powinniśmy powiedzieć o tym, iż nie są to prości oponenci, lecz posiadamy wielkie szanse na awans z grupy. W tym konkretnym przypadku bardzo kluczowe będzie to, aby zaprezentować się z najskuteczniejszej perspektywy. W tym tygodniu kadra Polski rozgrywała pojedynek towarzyski z rosyjską drużyną, która również jedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Pierwszy raz od miesięcy kibice futbolu mogli być na stadionie i mogli być bez najmniejszych wątpliwości usatysfakcjonowani. W meczu tym brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i finalnie polska reprezentacja na remis zagrała z reprezentacją Rosji jeden do jednego. Dla kadry Polski bramkę już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, natomiast dla zespołu rosyjskiego trafił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij